MAHLE / KNECHT filteri vazduha – cena i ponuda za Vaše vozilo
Pronađite MAHLE / KNECHT filtere vazduha za veliki broj popularnih modela automobila. Izaberite vozilo da otvorite odgovarajuću katalošku šifru i proverite aktuelnu cenu i dostupnost. Ako za isti model postoji više filtera u zavisnosti od motorizacije, godišta ili konstrukcije usisnog sistema, odgovarajući filter možemo proveriti po VIN broju.
MAHLE / KNECHT
FILTERI VAZDUHA
MAHLE / KNECHT filteri vazduha za popularne modele automobila
Izaberite proizvođača i model automobila kako biste otvorili odgovarajuću MAHLE / KNECHT šifru iz našeg kataloga i proverili aktuelnu cenu i dostupnost.
Audi
BMW
Fiat
Ford
Mercedes-Benz
Opel
Peugeot
Renault
Škoda
Toyota
Volkswagen
Lista iznad prikazuje samo deo popularnih modela koje pokrivamo. Ako Vaše vozilo nije navedeno ili postoji više mogućih filtera vazduha za isti model, motorizaciju ili usisni sistem, pošaljite nam marku, model, motorizaciju ili VIN broj. Proverićemo odgovarajuću MAHLE / KNECHT šifru, cenu i dostupnost.
Filterski medij prilagođen usisnom sistemu motora
Filter vazduha nalazi se na ulazu u usisni sistem i ima zadatak da zadrži čestice iz spoljnog vazduha pre nego što dospeju do motora. MAHLE koristi različite vrste filterskih medija i konstrukcija prilagođenih prostoru i zahtevima konkretnog vozila.
Celulozna, sintetička i kombinovana vlakna
MAHLE za filtere vazduha koristi celulozne filterske papire, sintetičke netkane materijale ili kombinacije različitih medija. Naborana površina omogućava veliku aktivnu površinu filtera u prostoru definisanom fabričkim kućištem usisa.
Filter mora pravilno nalegati u kućište
Pored samog filterskog materijala važni su oblik elementa i njegovo zaptivanje u kućištu. Nezaptiven prolaz može omogućiti da nefiltriran vazduh zaobiđe filter, zbog čega dimenzije i konstrukcija moraju odgovarati konkretnoj kataloškoj primeni vozila.
Najčešća pitanja pre kupovine
Da li isti model može imati više MAHLE / KNECHT filtera vazduha?
Čemu služi filter vazduha motora?
Da li svi MAHLE / KNECHT filteri vazduha koriste isti materijal?
Zašto je važno da filter pravilno naleže u kućište?
Da li mogu izabrati filter samo prema dimenzijama?
Mogu li da poručim prema postojećoj MAHLE / KNECHT šifri?
Koliko košta MAHLE / KNECHT filter vazduha?
Koliko traje isporuka MAHLE / KNECHT filtera vazduha?
Niste sigurni koji MAHLE / KNECHT filter vazduha odgovara Vašem vozilu?
Pošaljite nam marku, model, motorizaciju ili VIN broj. Proverićemo izvedbu usisnog sistema i odgovarajuću MAHLE / KNECHT katalošku šifru pre poručivanja.
